Yarı Finalist Voleybol Takımımız İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan'ı Ziyaret Etti
![Yarı Finalist Voleybol Takımımız İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan'ı Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2020_03/03082944_DSC_0250.jpg)
Süleymanpaşa Öğretmen Mediha Mehmet Tetikol Ortaokulu Küçük Erkekler Voleybol Takımımız Tekirdağ İl Birincisi olarak Bolu'da Yapılan Çeyrek Finallerde hiç set vermeden Bölge birincisi olmuştur. Takımımız 4-8 Mart'ta Bursa'da yapılacak olan Yarı Final Müsabakalarına katılacaktır.
Voleybol takımımız, öğretmenleri ve okul yöneticileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan'ı ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan takımımızla takımımız öğrencileri , öğretmenleri ve okul yöneticileri sohbet ederek başarı dileklerinde bulundu. Hediye takdiminin ardından ziyaret sona erdi.