TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vefat ve Başsağlığı Mesajı
![Vefat ve Başsağlığı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2020_04/20184614_vefat2.jpg)
Muratlı Şehit Metin Öztürk Ortaokulu İngilizce Öğretmenimiz Bahar Özdilek vefat etmiştir. Cenazesi 02.01.2020 Salı Günü Saat 12:30'da 100. Yıl Mahallesindeki evinin önünden helallik alındıktan sonra Öğlen Namazına müteakip Süleymanpaşa İlçesi 100. Yıl Mahallesi Hacıilbey Camii'nden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.
Öğretmenimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.