TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Aziz Yıldırım Başkanlığında Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Valimiz Aziz Yıldırım Başkanlığında Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Müdürlüğümüz tarafından İlimiz genelinde yürütülen uzaktan eğitim faaliyetleri kapsamında gerçekleştirilen çalışmalar; Vali Aziz Yıldırım başkanlığında, Vali Yardımcısı Dr. Abdullah Kalkan, Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Halit Eren, İl Mİlli Eğitim Şube Müdürlerimiz Dinçer Dönmez ve  Gürcan Ayvaz'ın katıldığı toplantıda değerlendirildi. 

 Toplantıda yüz yüze ve uzaktan işlenen derslerde eksik kalan konu ve kazanımların tespiti için gerçekleştirilen konu tarama testleri ile ilgili katılım durumları ve başarı durumları ele alındı. Eksik kazanımların telafisi için yapılması gereken çalışmalar gözden geçirildi. 

 Uzaktan Eğitim sonuçlarının TEKBİS sistemi üzerinden takip edilmesinin, sağlıklı veri girişi yapılmasının, veri analizlerinin ve sonuçlarının değerlendirilmesinin önemine değinildi. 

İl genelinde merkezi sistem sınavlara hazırlanan öğrencilere yönelik yürütülen rehberlik faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Bu amaçla oluşturulan rehberlik portalının tanıtımı yapıldı.

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 17.19/1 59100 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ - 0 282 261 21 20 / 261 20 11 / 261 20 77 / 261 08 36 / 261 53 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.