Teknik Destek Projelerinin Sözleşmeleri İmzalandı
![Teknik Destek Projelerinin Sözleşmeleri İmzalandı](/meb_iys_dosyalar/2023_10/25082929_IMG-20231025-WA0013.jpg)
Müdürlüğümüz tarafından Trakya Kalkınma Ajansı'nın Teknik Destek Programı kapsamında hazırlanan ve başarılı bulunan "Özel Gereksinimli Çocuklar için Duyusal Oyun Stratejileriyle Öğrenme Ortamlarını Güçlendirmek" adlı projenin sözleşmesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan ULUSAN ile Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut ŞAHİN tarafından imzalandı. Özel gereksinimli öğrencilerin gelişiminde farklı alanların desteklemesini sağlamak amacıyla yürütülecek proje kapsamında 40 özel eğitim öğretmeni eğitim alacak.
Ayrıca Ergene İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Yazarken Öğrenenler", Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan "İleri Düzey Proje Yazım Becerileri" ve Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Nöroplastisite Eğitimi" projelerinin de sözleşmeleri taraflarca imzalandı.