TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tekirdağ Iğdırlılar Kültür Yardımlaşma Derneği ve Tekirdağ Ağrılılar Yardımlaşma Derneği Yöneticileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan'ı Makamında Ziyaret Etti
![Tekirdağ Iğdırlılar Kültür Yardımlaşma Derneği ve Tekirdağ Ağrılılar Yardımlaşma Derneği Yöneticileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan'ı Makamında Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2023_01/09081445_WhatsApp_Image_2023-01-06_at_17.53.25.jpg)
Tekirdağ Iğdırlılar Kültür Yardımlaşma Derneği Başkanı Erdinç Ekici ve yönetim kurulu üleleri ile , Tekirdağ Ağrılılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Melik Bahadır ve yönetim kurulu üyeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan'ı makamında ziyaret etti.