Tekirdağ Eğitimde Kaliteyi İyileştirme Ağı 2022-2023 Değerlendirme Çalışmaları Başladı
![Tekirdağ Eğitimde Kaliteyi İyileştirme Ağı 2022-2023 Değerlendirme Çalışmaları Başladı](/meb_iys_dosyalar/2023_06/21162739_WhatsApp_Image_2023-06-21_at_14.48.43.jpg)
Müdürlüğümüz tarafından yürütülmekte olan Tekirdağ Eğitimde Kaliteyi İyileştirme Ağı (TEKİR-AĞ) projesinin 2022-2023 eğitim öğretim yılı faaliyet planlarının değerlendirmesi ve önümüzdeki yıl yapılacak eylemlerle ilgili gerekli revizyonlarının yapılması amacıyla komisyon çalışmaları başlamıştır. 3 gün sürmesi planlanan çalışmalarda il milli eğitim müdür yardımcıları, şube müdürleri, AR-GE Biriminde görevli öğretmenler, eğitim yöneticileri ve kurumlarda görevli öğretmenlerin katılımıyla değerlendirmeler yapılmaktadır. Komisyon çalışmalarının ilk gününde İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan ULUSAN da katılarak düşüncelerini paylaştı.