TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tekirdağ Eğitim Araştırması Çalıştayı Yapıldı
![Tekirdağ Eğitim Araştırması Çalıştayı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_11/28081800_DSC_0508.jpg)
25 Kasım 2019 Pazartesi günü Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde Tekirdağ Eğitim Araştırması Çalıştayı düzenlendi. Moderatörlüğünü Sakarya Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Ali ARSLAN'ın yaptığı çalıştaya; İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan ULUSAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul/kurum idarecileri ve AR-GE Birimi personeli katılım sağladı.