Tekirdağ Belediyesi Mehmet Serez Sosyal Bilimler Lisesinde Teşekkür Belgesi Takdim Töreni Düzenlendi
![Tekirdağ Belediyesi Mehmet Serez Sosyal Bilimler Lisesinde Teşekkür Belgesi Takdim Töreni Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2022_03/22094101_WhatsApp_Image_2022-03-22_at_09.28.33.jpg)
12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü kapsamında İl Programının hazırlanmasında ve sunumunda görev alan Tekirdağ Belediyesi Mehmet Serez Sosyal Bilimler Lisesine İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan tarafından ziyaret gerçekleştirildi.
Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan, 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü İl Programının hazırlanmasında ve sunumunda görev alan Tekirdağ Belediyesi Mehmet Serez Sosyal Bilimler Lisesi idareci, öğretmen ve öğrencilerini başarılı sunumlarından dolayı tebrik ederek kendilerine teşekkür belgelerini takdim etti.
Törende İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan'a İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Halit Eren eşlik etti.