TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yönetici, Öğretmen ve Öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan'ı Makamında Ziyaret Etti
![Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yönetici, Öğretmen ve Öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan'ı Makamında Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2019_05/28085255_DSC_0007.jpg)
Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Oğuz GÜNAÇAN, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Çiğdem ERGÜLEÇ, Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Özgür Yayın ve öğrencileri mayıs ayı içinde yayına hazırladıkları " TURKUAZ" adlı okul dergisi ile ilgili söyleşi yapmak için İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan ULUSAN'ı makamında ziyaret etti.