TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlğüne Bağlı Okul ve Kurum Müdürleri ile Bilgilendirme, İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
![Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlğüne Bağlı Okul ve Kurum Müdürleri ile Bilgilendirme, İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2021_01/26135110_photo5798644512246052305.jpg)
Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlğüne Bağlı Okul ve Kurum Müdürleri ile 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılının birinci döneminin değerlendirilmesi ve ikinci dönem yapılacak çalışmalar ile ilgili bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı.