TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne Bağlı Fen Liseleri, Sosyal Bilimler Lisesi Ve Anadolu Liseleri Müdürlerinin Katılımıyla İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan ULUSAN Başkanlığında Değerlendirme Toplantıları Yapıldı
![Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne Bağlı Fen Liseleri, Sosyal Bilimler Lisesi Ve Anadolu Liseleri Müdürlerinin Katılımıyla İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan ULUSAN Başkanlığında Değerlendirme Toplantıları Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2021_03/30143557_WhatsApp_Image_2021-03-30_at_10.35.54.jpg)
Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne bağlı Fen Liseleri, Sosyal Bilimler Lisesi ve Anadolu Liseleri müdürlerinin katılımıyla İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan ULUSAN başkanlığında değerlendirme toplantıları Covid-19 tedbirleri kapsamında sosyal mesafe ve hijyen koşulları dikkate alınarak 4 oturum halinde yapıldı.