TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ölçme ve Değerlendirme Merkezimiz Tarafından "Mesleki Eğitimde 1.000 Okul" Projesi Kapsamında Sınıf İçi Ölçme ve Değerlendirme Konulu Seminer Verildi
![Ölçme ve Değerlendirme Merkezimiz Tarafından](/meb_iys_dosyalar/2021_01/20110438_WhatsApp_Image_2021-01-19_at_20.17.11.jpg)
Bakanlığımızca uygulanan "Mesleki Eğitimde 1.000 Okul" projesi kapsamında İlimizden belirlenen 11 okulda görev yapan 300 yönetici ve öğretmenimize 18-19 Ocak 2021 tarihlerinde Ölçme Değerlendirme Merkezimiz tarafından tarafından Sınıf İçi Ölçme ve Değerlendirme konulu seminerler verildi.