Okul Sporları Satranç Müsabakalarında Dereceye Giren Öğrencilerimize Ödülleri Verildi
Okul Sporları Satranç Müsabakalarında İlimiz genelindeki ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinde dereceye giren öğrencilermizin ödülleri Tekirdağ Namık Kemal Stadında düzlenlenen törenle verildi.
Törene Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, İl Milli Eğitim Müdürmüz Ersan Ulusan, Gençlik Spor İl Müdürü Ahmet Üzgün, Ak Parti İl Başkanı Mestan Özcan, Ak Parti Süleymanpaşa ilçe Başkanı Sezai Çetin, Süleymanpaşa İlçe Gençlik Spor Müdürü Hüseyin Mutlu katılarak öğrencilerimize kupa ve madalyalarını takdim ettiler.
Dereceye giren öğrencilerimiz.
MİNİKLER A BİREYSEL | ||||||||||||
1.İSA ASRİ(TİCARET VE SANAYİ İLKOKULU) 2.YİĞİT EMRE İLDİZ(ÇERKEZKÖY TEPE İLKÖĞRETİM) 3.URAS ESİROĞLU(ÖZEL ÇERKEZKÖY GÜLERÇİN ) |
||||||||||||
MİNİKLER A TAKIM SIRALAMASI | ||||||||||||
1.TİCARET VE SANAYİ İLKOKULU 1. İSA ASRİ 2.MİRAÇ ARDA ÇİÇEK 3.YILMAZ ÜÇGÜL | ||||||||||||
2.ÇERKEZKÖY TEPE İLKOKULU 1.YİĞİT EMRE İLDİZ 2.METE KAPLAN 3.DORUK KANTÜRK | ||||||||||||
3.ÖZEL ÇERKEZKÖY GÜLERÇİN KOLEJİ 1.URAS ESİROĞLU 2. BATUHAN YAĞIZ KEBİR 3.UTKU ESİROĞLU | ||||||||||||
MİNİK KIZLAR A BİREYSEL | ||||||||||||
1.ZEYNEP SİMAY ÖZTÜRK (KAPAKLI SANAYİCİLER İLKOKULU) 2.ELA YUMLU (KAPAKLI SANAYİCİLER İLKOKULU) 3.ELİF DÖNMEZ (KAPAKLI SANAYİCİLER İLKOKULU) |
||||||||||||
MİNİK KIZLAR A TAKIM SIRALAMASI | ||||||||||||
1.SANAYİCİLER İLKOKULU 1.ZEYNEP SİMAY ÖZTÜRK 2.ELA YUMLU 3.ELİF DÖNMEZ | ||||||||||||
2.ÖZEL ÇORLU NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ 1.EYLEM KAYA 2.ELA KOÇ 3.BUSE ELA ALLIPAK | ||||||||||||
3.MEHMET ELFİDE ERDEGÜL İLKOKULU 1.BUĞLEM AŞIK 2.NİSANUR TEZCAN 3.ADASU TUTAR | ||||||||||||
MİNİKLER B TAKIM BİREYSEL | ||||||||||||
1.POYRAZ BECERİR (ÇERKEZKÖY TEPE ) 2.ALP DERE(TEKİRDAĞ AKA) 3. ARDA KUMRAL (TEPE) |
||||||||||||
MİNİKLER B TAKIM SIRALAMASI | ||||||||||||
1.ÇERKEZKÖY TEPE İLKOKULU 1.POYRAZ BECERİK 2.ARDA KUMRAL 3.DENİZ KEMAL CAN | ||||||||||||
2.EMLAK KONUT ERGENE VADİSİ 1.TURGUTALP PASLANMAZ 2.CAN EREN 3.EGE AKSU | ||||||||||||
3.ÖZEL ÇORLU NAZMİ ARIKAN 1.YUSUF ENDER GÜL 2.TOLGA AKINCI 3.EGE ÇAĞAN TEMEL | ||||||||||||
MİNİKLER KIZLAR B BİREYSEL | ||||||||||||
1.NUR PİŞKİN (YUNUS EMRE İLKOKULU) 2.EZGİ AYDIN (MEHMET ELFİDE ERDEGÜL ) 3.ÖYKÜ ALARA ÖREN (EMLAK KONUT ERGENE VADİSİ İLKOKULU) |
||||||||||||
MİNİKLER KIZLAR B TAKIM SIRALAMASI | ||||||||||||
1.EMLAK KONUT ERGENE VADİSİ İLKOKULU 1.ÖYKÜ ALARA ÖREN 2.DİLARA BARIŞ 3.ARYA YURDAKURBAN | ||||||||||||
2.ÖZEL ÇORLU NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ 1.BADE BOZKURT 2.ALYA MİRAY KABADAYI 3.EYLÜL BOZYEL | ||||||||||||
KÜÇÜKLER BİREYSEL | ||||||||||||
1.BARTUĞ ARI ( BAŞAKŞEHİR KOLEJİ ) 2. ATEŞ ATABEY AYHAN (TEKİRDAĞ BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ) 3. EMİR KÖS (TRAKYA KOLEJİ ) |
||||||||||||
KÜÇÜKLER TAKIM SIRALAMASI | ||||||||||||
1.ÖZEL TRAKYA KOLEJİ 1.EMİR KÖS 2. SEYFETTİN RÜZGAR ÇELİK 3.FATİH İMAMOĞLU | ||||||||||||
2.ÖZEL TEKİRDAĞ DOĞA KOLEJİ 1.TUNA KALE 2.ATALAY URAS YELTEKİN 3. İLKER İBİŞ | ||||||||||||
3.ÖZEL TEKİRDAĞ BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 1.ATEŞ ATABEY AYHAN 2.ALİ KEREM BAKAN 3.OĞUZ ÇALIŞKAN | ||||||||||||
KÜÇÜKLER KIZLAR BİREYSEL | ||||||||||||
1.DURU KURNAZ (NAZMİ ARIKAN ) 2. EREM AYDIN (YILDIZKENT ORTAOKULU ) 3.BENGÜ IŞIK (ÇORLU NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ ) |
||||||||||||
KÜÇÜKLER KIZLAR TAKIM SIRALAMASI | ||||||||||||
1.ÖZEL ÇORLU NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ ORTAOKULU 1.DURU KURNAZ 2.BENGÜ IŞIK 3.YAĞMUR TAŞCIOĞLU | ||||||||||||
2.ERGENE İMAM HATİP ORTAOKULU 1.ESMA NUR TEZCAN 2.ELİF NİSA YÜRÜK 3. FATMANUR AYDIN | ||||||||||||
YILDIZLAR BİREYSEL SIRALAMA | ||||||||||||
1.MUHAMMED EMİR KURKUT (YUSUF ŞENEL ORTAOKULU) 2.HALİL İBRAHİM DURAN (75.YIL ORTAOKULU) 3.ALKIN DEMİRKOL (ÖZEL ÇORLU AKA ) |
||||||||||||
YILDIZLAR TAKIM SIRALAMASI | ||||||||||||
1.ÖZEL ÇORLU AKA ORTAOKULU 1.ALKIN DEMİRKOL 2.BURAK GÖCEN 3.BATIN EFE AYDOĞAN | ||||||||||||
2.YUSUF ŞENEL ORTAOKULU 1.MUHAMMED EMİR KURKUT 2.ADİL ÇAĞDAŞ BAYRAK 3.DORUHAN BÜYÜK | ||||||||||||
3.ÖZEL TRAKYA ORTAOKULU 1.BORA SEZER 2.DENİZ AKAY 3.EREN FİL | ||||||||||||
YILDIZLAR KIZLAR BİREYSEL SIRALAMA | ||||||||||||
1.EZEL ÖZGÖR (YILDIZKENT ORTAOKULU) 2.AYŞE BEYZA ATAMAN (ÖZEL ÇERKEZKÖY UĞUR OKULLARI) 3.DOĞA DENİZ URGAN (T.DAĞ BAHÇEŞEHİR KOLEJİ) |
||||||||||||
GENÇLER BİREYSEL SIRALAMA | ||||||||||||
1.RÜZGAR YALÇIN (EBRU NAYİM FEN LİSESİ ) 2.ORHAN EREN KARABIYIK (ÖZEL ÇORLU BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ) 3.ERCE ERTEN (EBRU NAYİM FEN LİSESİ) |
||||||||||||
GENÇLER TAKIM SIRALAMASI | ||||||||||||
1.EBRU NAYİM FEN LİSESİ 1.RÜZGAR YALÇIN 2.ERCE ERTEN 3.OLCAY ARAS | ||||||||||||
2.ÖZEL ÇORLU BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ 1.ORHAN EREN KARABIYIK 2.BERKCAN ÇAĞLAR İŞCAN 3.TAHA EREN DUYGUN | ||||||||||||
3.KADRİYE NAZİF GÖLGE ANADOLU LİSESİ 1.FURKAN DERTOP 2.BEDİRHAN BİLGİ 3.KEREM CEM IŞIK | ||||||||||||
GENÇLER KIZLAR BİREYSEL SIRALAMA | ||||||||||||
1.GÜLSENA DURAN (SEVAL-AHMET ÇETİN FEN LİSESİ) 2. HİLAL YALVAÇ (SEVAL-AHMET ÇETİN FEN LİSESİ) 3.ÇİĞDEM TOSUN (KADRİYE NAZİF GÖLGE ANADOLU LİSESİ) |
||||||||||||
GENÇLER KIZLAR TAKIM SIRALAMASI | ||||||||||||
1.SEVAL-AHMET ÇETİN FEN LİSESİ 1.GÜLSENA DURAN 2.HİLAL YALVAÇ 3. ZİLAN KAYA |