TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Sporları Faaliyetleri ve Sportif Yetenek Taraması Planlama ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
![Okul Sporları Faaliyetleri ve Sportif Yetenek Taraması Planlama ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2023_02/02134725_WhatsApp_Image_2023-02-02_at_09.14.17.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan'ın ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Üzgün'ün katıldığı toplantıda; okul sporları faaliyetleri konusunda 2022-2023 eğitim öğretim yılı 1. döneminde yapılan faaliyetler ile sportif yetenek taraması konusu değerlendirildi. 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı 2. döneminde yapılması planlanan çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu.