Okul Öncesi Öğretmenlerine Yönelik Olarak "Okul Öncesi Eğitim Programı Eğitimi Kursu" Düzenlendi
![Okul Öncesi Öğretmenlerine Yönelik Olarak](/meb_iys_dosyalar/2023_05/30150731_IMG-20230530-WA0037.jpg)
Bakanlığımız Temel Eğitim Genel Müdürlüğünün, Erken Çocukluk Eğitiminde Kalite ve Erişimin Arttırılması Projesi kapsamında "Okul Öncesi Eğitim Programı Eğitimi Kursu" başladı. 130 okul öncesi öğretmenin katıldığı, 30 Mayıs 1 Haziran tarihleri arasında 3 gün sürecek kursun açılış konuşmasını bu kapsamda ilimizi ziyaret eden Bakanlığımız Araştırma Geliştirme ve Projeler Daire Başkanı Dr. Ayşe Kula ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan gerçekleştirdi.