TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğrenci ve Öğretmenlerimize Sunum Teknikleri Eğitimi Verildi
![Öğrenci ve Öğretmenlerimize Sunum Teknikleri Eğitimi Verildi](/meb_iys_dosyalar/2019_04/17165315_kapak.jpg)
Bir Fikrim Var Proje Yarışması 2. Değerlendirme sonuçlarına göre final yarışmasına katılmayı hak kazanan 8 proje ekibine Trakya Kalkınma Ajansı’nın destekleri ile sunum teknikleri eğitimi verildi. Eğitime 8 danışman öğretmen ve projelerde görev alan 25 öğrenci katıldı.
Eğitimin sonunda Eğitme katılan öğrenci ve öğretmenlere belgeleri İl Milli Eğitim Müdür V. İlhan Koçer tarafından verildi.