ODAP Projesi kapsamında Saha Ziyaretleri Gerçekleştirildi
![ODAP Projesi kapsamında Saha Ziyaretleri Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2024_05/24165636_whatsappgorsel20240524saat16.54.19_4722b2a0.jpg)
Ortaöğretimde Devam ve Okullaşma Oranlarının Artırılması Projesi kapsamında ilimizde faaliyet gösteren pilot okullarımız olan Ergene Anadolu Lisesi ve Şehit Ulaş Türk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Bakanlığımız Temsilcileri Osman Çelik ve Deniz Özdikmenli tarafından ziyaret edildi.
Ziyarette Bakanlığımız Temsilcileri Osman Çelik ve Deniz Özdikmenli'ye İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Halit Eren ve ODAP İl Koordinatörü Dr. Gülsemin Savaş Tuna eşlik etti.