TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Muratlı İlçemizde Doğudan Batıya Müzik Köprüsü Konseri Düzenlendi
![Muratlı İlçemizde Doğudan Batıya Müzik Köprüsü Konseri Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2019_04/29220400_kapak.jpg)
Muratlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında ´Doğudan Batıya Müzik Köprüsü´ temalı konser Muratlı Kültür Merkezinde düzenlendi. Muratlı İlçemizde görev yapan öğretmenler, öğrenciler ile birlikte klasik müzik, sanat müziği ve Türk halk müziği eserlerinden oluşan parçaları seslendirdiler.