Müdürlüğümüz ile Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Arasında Mesleki ve Teknik Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzalandı
Mesleki ve teknik eğitimde okul yönetim kurulları oluşturularak okul sanayi işbirliği modelinin uygulanacağı, mesleki ve teknik eğitimin yaygınlaştırılması ve geliştirilmesi için yapılacak çalışmaları kapsayan iş birliği protokolü İl Millî Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan ve Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İzzet Volkan tarafından Çorlu Ticaret ve Sanayi Odasında imzalandı.
İmza töreninde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Halit Eren ile Çorlu İlçe Millî Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan da hazır bulundu.