Mesleki Ve Teknik Eğitimde Motivasyon Etkinliği Yapıldı
![Mesleki Ve Teknik Eğitimde Motivasyon Etkinliği Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_10/28082728_1.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında yapılan protokolle "Mesleki ve Teknik Eğitimin Geliştirilmesi" için çalışmalar ve faaliyetler gerçekleştirilmesi planlanmıştır. Bu kapsamda; mesleki ve teknik eğitime devam eden öğrencilere motivasyon etkinliği adı altında usta-çırak, sanayici-mezun, ve lider buluşmaları gerçekleştirerek öğrencilere rol model olması için faaliyetlerimizi gerçekleştirdik.
İlimizde 11 ilçemizde faaliyet gösteren toplam 40 mesleki ve teknik eğitim kurumumuzda, eş zamanlı olarak 55 davetli katılımcıyı öğrencilerimizle buluşturduk.