TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı Okul/Kurum Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
![Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı Okul/Kurum Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2023_08/02164634_IMG-20230802-WA0046.jpg)
Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı Okul/Kurum Müdürleri ile değerlendirme toplantısı yapıldı. Mesleki ve Teknik Eğitim Şube Müdürümüz İsmail Yılmaz Başkanlığında yapılan toplantıda; Mesleki Merkezi Programı Kayıt işlemleri, Anadolu Teknik Programına ve Akademik Destek Paketine geçiş süreçleri, okullarımızın döner sermaye işletmesi çalışmaları ile 2023-2024 Eğitim öğretim yılı hazırlık çalışmaları ele alındı.