TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne Bağlı Okul ve Kurum Müdürleri ile 2022- 2023 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
![Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne Bağlı Okul ve Kurum Müdürleri ile 2022- 2023 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_09/23091722_WhatsApp_Image_2022-09-22_at_16.45.46.jpg)
Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı okul ve kurum müdürleri ile 2022- 2023 eğitim öğretim yılı sene başı değerlendirme toplantısı yapıldı.
Mesleki ve Teknik Eğitim Şube Müdürümüz İsmail Yılmaz tarafından yapılan sunumun ardından, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Okul/kurum müdürleri ile sohbet ederek başarı dileklerinde bulundu.