Marmara Bölgesi Genç Kız ve Erkek Futsal Turnuvası
![Marmara Bölgesi Genç Kız ve Erkek Futsal Turnuvası](/meb_iys_dosyalar/2018_01/02171421_TekirdaY_Mesleki_ve_Teknik_Anadolu_Lisesi.jpg)
İlimizde 29-31 Aralık 2017 tarihlerinde düzenlenen Futsal Genç Kızlar - Erkekler Marmara Bölge Birinciliği sonuçlanmıştır.
İlimizi temsilen turnuvaya katılan kızlarda Fatih Anadolu Lisesi, erkeklerde Tekirdağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul takımlarımız gruplarında 1. olarak tamamlamışlardır. 13 – 16 Ocak 2018 tarihlerinde düzenlenecek Türkiye Yarıfinallerine katılmaya hak kazanmışlardır.
Okullarımızı başarılarından dolayı tebrik ediyor Türkiye Yarıfinallerinde başarılar dileriz.