Liselerde Bilim Uygulamaları Projesi Bilim Her Yerde Etkinliği Gerçekleştirildi.
![Liselerde Bilim Uygulamaları Projesi Bilim Her Yerde Etkinliği Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2024_05/24165858_whatsappgorsel20240524saat16.54.47_49273a20.jpg)
Liselerde Bilim Uygulamaları Projesi kapsamında düzenlenen Bilim Her Yerde Etkinliği Çorlu Orion AVM'de gerçekleştirildi.
Etkinliğe Çorlu Kaymakamı Murat Eren, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Halit Eren, Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan, okul müdürleri, danışman öğretmenler ile öğrenciler katıldı.
Etkinliğe katılanlara katılım belgeleri Çorlu Kaymakamı Murat Eren, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Halit Eren ve Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan tarafından takdim edildi.