TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kazanım Değerlendirme Uygulaması Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
![Kazanım Değerlendirme Uygulaması Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2021_10/21165930_photo_2021-10-21_16-47-10.jpg)
İLçelerimizde Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetlerinden sorumlu şube müdürlerinin, ve ilimiz genelindeki tüm resmi / özel ortaokul ve lise müdürlerinin katılımı ile Müdürlüğümüz Ölçme ve Değerlendirme Merkezi koordinesinde "Kazanım Değerlendirme Uygulaması Bilgilendirme Toplantısı" yapıldı.
Sunuya Ulaşmak İçin Tıklayınız.