TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kar Yağışı Nedeni İle Tüm İl Genelinde Eğitime 1.5 Gün (19 Aralık Çarşamba Öğleden Sonra- 20 Aralık Perşembe ) Ara Verilmiştir.
Meteoroloji raporlarında da belirtildiği üzere olumsuz hava şartları nedeniyle, tüm ilçelerimizde 19 Aralık 2018 Çarşamba öğleden sonra ve 20 Aralık 2018 Perşembe günü olmak üzere (1.5 gün) tüm resmi ve özel eğitim ve öğretim kurumları ile örgün ve yaygın eğitim kurumlarında eğitim öğretime ara verilmiştir. Kamuda görevli hamile çalışanlar ve engelli çalışanlar bu tarihte izinli sayılacaklardır.![Kar Yağışı Nedeni İle Tüm İl Genelinde Eğitime 1.5 Gün (19 Aralık Çarşamba Öğleden Sonra- 20 Aralık Perşembe ) Ara Verilmiştir.](/meb_iys_dosyalar/2018_12/19084033_1_ArWOk4TzGRKb6RiODHufyA.jpg)