İstiklal Marşımızı Güzel Okuma Yarışması İl Finali Yapıldı
İstiklal Marşımızı Güzel Okuma Yarışması İl Finali Yapıldı
Yarışmaya İlkokul İlçe Birincileri
1 – Nisa Nur ENGİN Çerkezköy Kızılpınar Atatürk İlkokulu
2 – Yağmur KEDİK Çorlu Vali Şenol Engin İlkokulu
3 – Ecrin İŞBİLEN Ergene Ulaş İlkokulu
4 – Ecrin ÖZGÜ Hayrabolu Atatürk İlkokulu
5 - Bertuğ AKTÜRK Kapaklı Büyükşehir Belediyesi İsmet İnönü İlkokulu
6 – Yaren ALPAT Malkara 75. Yıl İlkokulu
7 – Seren CANBAZ Marmaraereğlisi Nizamettin Demirdöven İlkokulu
8 – Zeynep NEBİ Muratlı Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet İlkokulu
9 – Asya Nil DEMİRER Saray Cumhuriyet İlkokulu
10 – Zeynep UZUN Süleymanpaşa Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu
11 – Barış KARAKUŞ ŞarköyBüyükşehir Belediyesi Atatürk İlkokulu
Ortaokul İlçe Birincileri
1 – Ege ÇITAK Çerkezköy Metin Seçkin Ortaokulu
2 - Elif TATLISES Çorlu Uncular Süleyman Peker Ortaokulu
3 – Eylül BİLGİÇ Ergene Velimeşe Ortaokulu
4 – Miray BİÇER Hayrabolu Hasan Yılmaz Kurt Ortaokulu
5 – Nuray KARTAL Kapaklı Gazi Ortaokulu
6 – Kübra IŞIKTAN Malkara Atatürk Ortaokulu
7 – Berra CANBAZOĞLU Marmaraereğlisi Süleyman Turgut Kırali Ortaokulu
8 – Eda KARAKAYA Muratlı İmam Hatip Ortaokulu
9 – Yaren YILDIZ Saray Şehit İbrahim Parlakçı Ortaokulu
10 – Sena ATEŞ Süleymanpaşa Kazandereli Memiş Pehlivan Ortaokulu
11 – Ceylin KARA Şarköy Cumhuriyet Ortaokulu
Lise İlçe Birincileri
1 – Ayça PUKA Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi
2 – Buğrahan ÇAKIR Çorlu Cemile Yeşil Anadolu Lisesi
3 – Damla BAL Ergene Velimeşe Anadolu Lisesi
4 – Zehra ABACI Hayrabolu Anadolu İmam Hatip Lisesi
5 – Gülşah AYBOĞAN Kapaklı Anadolu İmam Hatip Lisesi
6 – Beyzanur PEHLİVAN Malkara Anadolu Lisesi
7 – Yasemin Ahsen KAYA Marmaraereğlisi Anadolu İmam Hatip Lisesi
8 – Nihan ONATLI Muratlı Anadolu Lisesi
9 – Damla NURDANUR Saray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
10 – Melis SAVAN Süleymanpaşa Tekirdağ Belediyesi Sosyal Bilimler Lisesi
11 – Zeynep İrem ATANAKŞarköy Anadolu İmam Hatip Lisesi
katılmış ve yarışma sonucunda;
İlkokul Kategorisinde;
Yağmur KEDİK Birinci,
Zeynep UZUN İkinci,
Seren CANBAZ Üçüncü,
Ortaokul Kategorisinde,
Ege ÇITAK Birinci,
Yaren YILDIZ İkinci,
Sena ATEŞ Üçüncü,
Lise Kategorisinde,
Melis SAVAN Birinci,
Buğrahan ÇAKIR İkinci,
Nihan ONATLI Üçüncü olmuştur.
Yarışmaya katılan ve derece alan tüm öğrencilerimize belgeleri ve ödülleri İl Milli Eğitim Şube Müdürü Suat Aydın tarafından verildi.