İşletmelerde Beceri Eğitim Süreçleri İle İlgili Toplantı Düzenlendi
![İşletmelerde Beceri Eğitim Süreçleri İle İlgili Toplantı Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2024_06/06111247_2.jpg)
İşletmelerde Beceri Eğitim Süreçleri konulu toplantı işletme belirleme komisyonu üyelerinin katılımıyla İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan başkanlığında Tekirdağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda düzenlendi. Süleymanpaşa, Şarköy, Hayrabolu, Malkara ve Muratlı ilçelerinin işletme belirleme komisyonu üyelerinin katıldığı toplantıda, işletmelerde beceri eğitim süreçleri, koordinatörlük işlemleri ile işletme belirleme komisyonu çalışmaları ele alındı. Toplantıda Mesleki ve Teknik Eğitim Şube Müdürü İsmail Yılmaz tarafından sunum yapıldı.