İL ÖĞRENCİ MECLİSİ TOPLANTISI
![İL ÖĞRENCİ MECLİSİ TOPLANTISI](/meb_iys_dosyalar/2014_11/k_21161113_ilrencimeclisi_k.jpg)
İl Öğrenci Meclisi Toplantısı, Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Yönergesi çerçevesinde il genelindeki okul meclis başkanlarının katılımıyla 21/11/2014 Cuma günü İl Millî Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.
Toplantı, Millî Eğitim Müdürü Halis İŞLER´in açış konuşmasıyla başladı. Millî Eğitim Müdürümüz konuşmasının ardından ilçe öğrenci meclis başkanlarına hediyelerini verdi. İl Öğrenci Meclisinin ant içme töreni gerçekleştirildi. İl Öğrenci Meclisi Başkanı Elif SUBAŞ´ın konuşmasının ardından il öğrenci meclisi komisyonları oluşturuldu. Öğrencilerin eğitim ve okul yaşantısını ilgilendiren konular ile ilgili yapılan görüşmelerden sonra toplantı dilek ve temenniler bölümü ile sona erdi.