TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halis İŞLER´in Kadir Gecesi ve Bayram Mesajı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halis İŞLER´in Kadir Gecesi ve Bayram Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2015_09/k_21140459_k_02161956_halisisler.jpg)
Bütün Müslümanların içinde bulunduğu sıkıntılardan ve karşılaştıkları belalardan kurtulmasını niyaz ederek Mübarek Kadir Gecenizi; aileleriniz ve tüm sevdiklerinizle beraber huzurlu ve sağlıklı bir şekilde kavuşmanızı dileyerek mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik ederim.
Halis İŞLER
İl Milli Eğitim Müdürü