TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ersan ULUSAN Saray İlçemizdeki İYEP Toplantısına Katıldı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ersan ULUSAN Saray İlçemizdeki İYEP Toplantısına Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_10/18080022_kapak.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ersan ULUSAN İlkokullarda Yetiştirme Programı (İYEP) kapsamında Saray İlçemizde yapılan toplantıya katılarak ilçe komisyonu ile bir araya geldi. 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı ile ilgili komisyonla istişarelerde bulundu. Toplantı İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet ÇANLI´nın sunumunun ardından sona erdi.