TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ersan ULUSAN İnecik İlkokulu / Ortaokulu´nu Ziyaret Etti
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ersan ULUSAN İnecik İlkokulu / Ortaokulu´nu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_10/08165330_DSC_0115.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ersan ULUSAN Tekirdağ Süleymanpaşa İnecik İlkokulu / Ortaokulu´nu ziyaret etti. Sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti. Öğretmenlerle öğretmenler odasında bir araya gelerek 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.