İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan YÖGEP Kapsamında Başlayan Seminerlerin Yapıldığı Okulları Ziyaret Etti
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan YÖGEP Kapsamında Başlayan Seminerlerin Yapıldığı Okulları Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2022_04/20140417_WhatsApp_Image_2022-04-20_at_13.28.32.jpg)
Bakanlığımıza bağlı okul ve kurumlarda görev yapan yöneticilerin mesleki bilgi görev becerilerini artırmak amacıyla "Eğitim Yönetici Geliştirme Programı (YÖGEP) kapsamında ilimizde görev yapan tüm okul ve kurum müdürlerine 4 aşamada toplam 120 saatlik Seminer verilecek.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan YÖGEP kapsamında Hayrabolu ve Süleymanpaşa ilçelerimizde başlayan seminerlerin yapıldığı okulları ziyaret ederek yapılan çalışmaların başarılı geçmesi temennisinde bulundu.