TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Tekirdağ Eğitim Ailemize Katılan Öğretmenlerimizle Bir Araya Geldi
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Tekirdağ Eğitim Ailemize Katılan Öğretmenlerimizle Bir Araya Geldi](/meb_iys_dosyalar/2022_02/02150144_WhatsApp_Image_2022-02-02_at_11.05.00.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan 15 Bin yeni öğretmen atamasında kapsamında ilimize ataması yapılan ğretmenlerimizle bir araya geldi. Yaptığı konuşmada;
"Öncelikle Evinize Hoşgeldiniz diyorum. "Kalbi kıpır kıpır çarpan o güzel yüzlü çocuklar, artık sizlere emanet" okullarınızda görevlerinizde başarılar diliyorum" dedi.