TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Tekirdağ Belediyesi Sosyal Bilimler Lisesini Ziyaret Etti
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Tekirdağ Belediyesi Sosyal Bilimler Lisesini Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2020_08/27142939_photo5925032527750345664.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Tekirdağ Belediyesi Sosyal Bilimler Lisesini ziyaret etti. Ziyaretleri sırasında öğretmenler odasında öğretmenlerimizi ziyaret ederek 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılının hayırlı geçmesi temennisinde bulundu.
Okul müdür ile okulu gezerek fiziki ortamlar ile ilgili incelemelerde bulunarak, kayıt işlemleri için okulda bulunan velilere ve öğrencilere sohbet etti.