TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Tekirdağ Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmenler Kurulu Toplantısına Katıldı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Tekirdağ Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmenler Kurulu Toplantısına Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_02/05170655_kapak.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Tekirdağ Anadolu İmam Hatip Lisesi 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı İkinci Dönem Öğretmenler Kurulu Toplantısına katıldı. Okul Yöneticisi ve öğretmenler ile bilgi alış verişi ve istişarelerde bulundu. 2018-2019 Eğtim Öğretim Yılı İkinci döneminin başarılı ve verimli geçmesi dileklerinde bulunarak toplantıdan ayrıldı.