İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Mesleki Eğitim İş Birliği Çalışmaları Kapsamında Mubea Aviation Havacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile Teknik Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş.'yi Ziyaret Etti
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Mesleki Eğitim İş Birliği Çalışmaları Kapsamında Mubea Aviation Havacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile Teknik Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş.'yi Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2024_05/27170050_kolaj1600x900pikselkopyasi.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan, mesleki eğitim İş birliği çalışmaları kapsamında Mubea Aviation Havacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Teknik Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş.'yi ziyaret etti.
Mesleki ve teknik eğitimin yaygınlaştırılması, farkındalığın artırılması, okul sanayi işbirliğinin güçlendirilmesi, okullarımızda eğitim-üretim-istihdam döngüsünün sürdürülebilir ve güçlü kılınması amacıyla yapılan işletme ziyaretlerinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan, Mubea Aviation Havacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Aytaç Çetin ve Teknik Alimünyum Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Fuat BİLGİN ile bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu. Trakya Kalkınma Ajansı Tekirdağ Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Yetkin Özer'in katılımıyla gerçekleştirilen ziyaretlerde mesleki eğitim ile ilgili yapılacak iş birliği çalışmaları ele alındı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan'a Mesleki ve Teknik Eğitim Şube Müdürümüz İsmail YILMAZ ve Ergene İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Erkan CAN eşlik etti.