İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Çorlu´da Okulları Ziyaret Etti
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Çorlu´da Okulları Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_10/09165748_kapak.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Çorlu´da Gazi Mustafa Kemal Spor Lisesi´ni ve Çorlu Bilim Sanat Merkezi´ni ziyaret etti.. Sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti. Okul yöneticileri ile 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Ziyaretleri Sıraında İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan´a Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Üzgün, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Halit Eren, Yaşar Eker ve İbrahim Çakal eşlik etti.