TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Çorlu Halk Eğitim Merkezini Ziyaret Etti
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Çorlu Halk Eğitim Merkezini Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_10/11145520_kapak.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Çorlu Halk Eğitim Merkezini ziyaret etti. Derslikleri ve laboratuvarları gezerek kursiyerlerle sohbet etti. Okul yöneticileri ile 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Ziyaretleri Sıraında İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan´a İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fuat Asım Arvas, Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Üzgün eşlik etti.