TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Çerkezköy İlçemizde 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Kurulu Toplantısına Katıldı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Çerkezköy İlçemizde 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Kurulu Toplantısına Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_08/17141031_MEM_6957.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Çerkezköy İlçemizde 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Kurulu Toplantısına katıldı. Okul Yöneticileri ile bilgi alış verişi ve istişarelerde bulundu. 2022-2023 Eğtim Öğretim Yılınınn başarılı ve verimli geçmesi dileklerinde bulunarak toplantıdan ayrıldı.