TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Başkanlığında İlimizde Görev Yapan İlkokul Yöneticilerimizin Katılımıyla Video Konferans Yöntemi ile Uzaktan Eğitim Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Başkanlığında İlimizde Görev Yapan İlkokul Yöneticilerimizin Katılımıyla Video Konferans Yöntemi ile Uzaktan Eğitim Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2020_05/06152929_DSC_0341.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Başkanlığında İlimizde Görev Yapan İlkokul Yöneticilerimizin Katılımıyla Video Konferans Yöntemi ile Uzaktan Eğitim Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.