TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Başkanlığında "Genç Beyinler Tasarım Beceri Atölyelerinde" Projesi Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Başkanlığında](/meb_iys_dosyalar/2022_03/22144601_WhatsApp_Image_2022-03-22_at_14.43.27.jpg)
Tasarım beceri atölyelerinin üstün yetenekli çocukların destek eğitimlerinde kullanılmasını amaçlayan projenin pilotlama çalışması ile ilgili bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan başkanlığında yapıldı.