TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Başkanlığında Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne Bağlı Okullarımız İle İlgili 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Başkanlığında Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne Bağlı Okullarımız İle İlgili 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_07/05155232_WhatsApp_Image_2022-07-05_at_10.10.38.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Din Öğretiminden sorumlu Şube Müdürleri Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne Bağlı Okul Müdürlerinin katılımı İle 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı değerlendirme toplantısı çevrim içi olarak yapıldı.