TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Halis İŞLER Süleymanpaşa Çınarlı Anaokulu Yılsonu Sergisine Katıldı.
![İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Halis İŞLER Süleymanpaşa Çınarlı Anaokulu Yılsonu Sergisine Katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_27163923_ca_k.jpg)
Süleymanpaşa Çınarlı Anaokulu Okul öncesi şenlikleri kapsamında yıl sonu sergisi yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Halis İŞLER´in de katıldığı sergide İl Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail ÇELEBİ, Okul Müdürlerimiz ile okulumuzun idareci, öğretmenleri ve öğrencileri de hazır bulundu.