TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ersan ULUSAN´ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
Yüce Milletimizin 30 Ağustos 1922´de kazandığı Büyük Taarruz Zaferi; Milletimizi esaret altına almak ve ülkemizi yıkmak isteyen devletlere karşı, her şeyin bittiği sanılan ve en zor koşullarda, yüce Milletimizin büyük azmi, yüksek iradesi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmış, tarihe adını altın harflerle yazdıran şanlı bir zaferdir. Bu büyük zaferi bizlere armağan eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor; Aziz Milletimizin Zafer Bayramını en içten duygularımla kutluyorum. Ersan ULUSAN İl Milli Eğitim Müdürü![İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ersan ULUSAN´ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2018_08/29102714_30__AYUSTOS.jpg)