TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Ersan ULUSAN Yunus Emre İlkokulunu Ziyaret Etti
![İl Milli Eğitim Müdürü Ersan ULUSAN Yunus Emre İlkokulunu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_09/07134521_kapak.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Ersan ULUSAN, 2018-2019 eğitim-öğretim yılı mesleki çalışmaları yerinde görmek ve öğretmenlerle bir araya gelmek için Süleymanpaşa Yunus Emre İlkokulu’nu ziyaret Etti. Öğretmenlerle ve yöneticilerle 2018-2019 eğitim-öğretim yılı mesleki çalışmaları ve 2018-2019 eğitim-öğretim yılı ile ilgili bir süre sohbet etti. 10-14 Eylül 2018 Okula uyum haftası ile ilgili birinci sınıf öğretmenleriyle bilgi alış verişinde bulundu.