TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Ersan ULUSAN Çerkezköy Veliköy Belediyesi Ortaokulunu Ziyaret Etti
![İl Milli Eğitim Müdürü Ersan ULUSAN Çerkezköy Veliköy Belediyesi Ortaokulunu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_09/14194535_DSC_0122.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Ersan ULUSAN, 2018-2019 eğitim-öğretim yılı mesleki çalışmaları yerinde görmek ve öğretmenlerle bir araya gelmek için Çerkezköy Veliköy Belediyesi Ortaokulu’nu ziyaret Etti. Öğretmenlerle ve yöneticilerle 2018-2019 eğitim-öğretim yılı mesleki çalışmaları ve 2018-2019 eğitim-öğretim yılı ile ilgili bir süre sohbet etti. 10-14 Eylül 2018 Okula uyum haftası ile ilgili beşinci sınıf öğretmenleriyle bilgi alış verişinde bulundu.