TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Süleymanpaşa İlçemizdeki Ertuğrul İlkokulu'nu Ziyaret Etti
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Süleymanpaşa İlçemizdeki Ertuğrul İlkokulu'nu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2023_09/21134405_WhatsApp_Gorsel_2023-09-21_saat_12.17.20.jpg)
Okulun bölümlerini ve sınıfları ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan, Okul Müdürü Şenol Eliaçık'tan okulla ilgili bilgi aldı. Sonrasında öğretmenler ile öğretmenler odasında bir araya gelerek 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılının hayırlı ve başarılı olması dileklerini iletti.