TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Saray Büyükşehir Belediyesi Mustafa Kemal Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Atölye İnşaatında İncelemelede Bulundu
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Saray Büyükşehir Belediyesi Mustafa Kemal Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Atölye İnşaatında İncelemelede Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2022_04/14082537_WhatsApp_Image_2022-04-13_at_18.13.26.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Devlet yatırımı kapsamında yapılan Saray Büyükşehir Belediyesi Mustafa Kemal Atatürk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi mobilya ve metal atölyeleri yapım işi inşaatı çalışmalarını yerinde inceledi .
Yapılan incelemelerde Saray İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Uçak hazır bulundu.