İl Millî Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan "Bir Masal da Sen Anlat" Süleymanpaşa İlçe Etkinliğine Katıldı
Öğrencilere özgüven kazanmalarını sağlamak, topluluk önünde rahat konuşma alışkanlığı ve bir şeyleri ifade edebilme yeteneği kazandırmak amacıyla Müdürlüğümüzce düzenlenen "Bir Masal Da Sen Anlat" konulu etkinlik, okul öncesi ve ilkokul öğrencileri arasında 2 kategoride olmak üzere gerçekleştirildi.
Belirlenen takvim doğrultusunda okullarımızda düzenlenen masal anlatma etkinlikleri, okullarımızı temsil eden öğrencilerimizin katılımıyla ilçe etkinlikleri olarak devam etti. Süleymanpaşa Yahya Kemal Beyatlı Güzel Sanatlar Lisesi Konferans Salonunda düzenlenen Süleymanpaşa ilçe etkinliğine İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan katılarak öğrencilerimizin anlattıkları masalları dinledi. Etkinliğe katılan öğrencilerimize hediyeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan ve İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mustafa Kemal Koç tarafından verildi.